Комунальне підприємство "Ковельводоканал" Ковельської міської ради
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаПовідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

  
 
 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акта

 

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюється проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження «Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення міста Ковель», розроблений КП «Ковельводоканал».

Проєкт  спрямований на врегулювання взаємовідносин між КП «Ковельводоканал» та  юридичними особами незалежно від форм власності та відомчої належності, фізичних осіб - підприємців, фізичних осіб, які провадять незалежну професійну діяльність і взяті на облік як самозайняті особи у контролюючих органах згідно з Податковим кодексом України, які використовують воду (у тому числі питну) для виробництва товарів та надання послуг та скидають стічні води до систем централізованого водовідведення або безпосередньо у очисні споруди системи централізованого водовідведення м. Ковель, запобігання порушенням у роботі системи централізованого водовідведення, підвищення ефективності роботи системи і безпеки її експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств та житлового сектору.

Підставою для розробки проєкту регуляторного акта є Водний Кодекс України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про водовідведення та очищення стічних вод», наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.12.2017 № 316 «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення та Порядку визначення розміру плати, що справляється за понаднормативні скиди стічних вод до систем централізованого водовідведення».

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Ковельської міської ради https://kowelrada.gov.ua у рубриці «Документи. Регуляторна політика».

З повним текстом проєкту та аналізом його регуляторного впливу також можна ознайомитись на  офіційному сайті КП «Ковельводоканал» та в технічному відділі Комунального підприємства «Ковельводоканал» Ковельської міської ради за адресою: м. Ковель вул. Івасюка, 13.

Проєкт регуляторного акту (завантажити).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовій формі протягом одного місяця з  дня оприлюднення цього проєкту рішення на адресу розробника: 45008, м. Ковель, вул. Івасюка, 13.

24-05-2024
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою


Посилання на сайти