Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаДо відома споживачів!

 

 Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" надає послуги з приймання та оброблення стічних вод від неканалізованих районів.

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

До відома споживачів !
 
      Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово – комунального обслуговування » та роз´яснення Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово – комунального господарства України   встановлені єдині для всієї України соціальні нормативи користування послугами , на які надаються пільги та субсидії : З централізованого постачання холодної води - 2,4 м³ на одну особу на місяць ( за наявності централізованого постачання гарячої води ) ,  4,0 м³ на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води ;
З централізованого водовідведення –    4,0 м³ на одну особу на місяць.
Зазначені нормативи встановлено за середніми нормами фактичного споживання послуг. Водночас в регіонах для нарахування плати за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення застосовуються норми затверджені органами місцевого самоврядування. Ці норми встановлюються відповідно до Методики визначення нормативів питного водопостачання населення , затвердженої наказом Держитлокомунгоспу України від 27.09.2005р. № 148 , з урахуванням ступеню благоустрою житла, впливу кліматичних і екологічних факторів, забезпеченості населеного пункту водними ресурсами тощо. Такі норми є більшими або меншими за встановлені соціальні нормативи.
         У разі встановлення органами місцевого самоврядування норм споживання води меншими за соціальні нормативи , для розрахунку пільг і субсидій застосовується норма споживання води затверджена органами місцевого самоврядування. Разом з тим, за наявності приладів обліку води пільги нараховуються на фактичні обсяги споживання води ( в межах соціальних норм ) .
         У разі встановлення органами місцевого самоврядування норм споживання більшими за соціальні нормативи, для нарахування за послуги з централізованого водопостачання застосовується норма споживання води, затверджена органами місцевого самоврядування, а для визначення розмірів соціальної допомоги ( пільг і субсидій ) – соціальні нормативи.
 
      Адміністрація Ковельського УВКГ «Ковельводоканал».
21-04-2015
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти