Комунальне підприємство "Ковельводоканал" Ковельської міської ради
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаВітання керівнику!

  
 
     

       Сьогодні, 18 вересня, на життєвому календарі директора КП «Ковельводоканал» – ЮРІЯ ІВАНОВИЧА РИБАЧКА заяснів ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. Ще один рік життя… Він видався непростим та напрочуд щедрим на випробування, як для керівника підприємства, так і для простого українського громадянина. У такий непростий час на Ваші плечі лягла подвійна відповідальність . Цей рік Вашого життя вкотре довів, що Ви не просто директор підприємства, Ви – мудрий управлінець, який завжди відкритий до саморозвитку, досвідчений та розважливий у своїх рішеннях.
         Шановний Юрію Івановичу! 
       Прийміть найщиріші вітання  й найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження! Ми вдячні Вам  за відмінну роботу в команді, підтримку і розуміння. Працювати з таким керівником, як Ви, комфортно і  приємно. Не кожен може похвалитись таким мудрим наставником, професіоналом своєї справи. Ми поважаємо Вас як ділового мудрого керівника, професіонала, людину компетентну, справедливу та вольову .Працюючи на такій відповідальній посаді, Ви на всіх рівнях відстоюєте інтереси водоканалу і ті прогресивні зміни, які покликані забезпечити стабільну роботу підприємства.
       Ви взяли на себе сміливість стати провідником змін, що відбуваються на нашому підприємстві. Десятки кілометрів замінених мереж, модернізовані насосні станції, оновлена запірна арматура на водогонах міста - все це зміни останніх років. І так прекрасно, що вони відбуваються!
Керівництво одним із стратегічно важливих об’єктів Ковеля - це, безумовно, серйозна відповідальність перед жителями міста та надскладне професійне завдання. І Ви його блискавично виконуєте завдяки величезному досвіду роботи та принциповій позиції . Спасибі Вам, Юрію Івановичу, за те, що зберігаєте оптимізм і впевненість, які так потрібні в даний час.
         Бажаємо Вам, щоб життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку Вашої  душі. Нехай людська шана буде Вам подякою за плідну працю, уміння творити добро. Мрійте, посміхайтесь,  насолоджуйтесь кожною миттю, щоб кожен ранок був щасливим, день – корисним, а вечір – незабутнім. Дивіться вперед з надією, назад із вдячністю, по сторонах - з любов´ю. Зустрічайте кожен день з посмішкою, і він обов´язково відповість Вам взаємністю. Цінуйте все те, що маєте, не витрачайте часу на образи та сварки, дорожіть кожною миттю , дайте своєму серцю щиро любити і сподіватися . Міцного Вам здоров´я, Божого благословіння, сімейного затишку і щастя, щедрої світлої долі, багатої на любов і добро. Мирного неба над головою та спокою в рідній Україні! , Хай буде легко, цікаво , натхненно!
18-09-2023
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти