Комунальне підприємство "Ковельводоканал" Ковельської міської ради
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаДо уваги споживачів, що проживають в багатоквартирних будинках!!!

 

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

 

 

Нині споживачі, у яких немає квартирних лічильників, оплачують послуги з централізованого водопостачання та водовідведення за показаннями будинкових засобів обліку, не враховуючи витрати води виконавця, юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, що є власниками або орендарями приміщень у цьому будинку, і сумарних витрат води за показаннями всіх квартирних засобів обліку. Різниця розподіляється між споживачами без лічильників пропорційно кількості жителів квартири. Такого порядку нарахування вимагає Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” та  «Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» (наказ Мінрегіону № 315 від 22.11.2018).

КП «Ковельводоканал» в черговий раз наголошує, що  всі багатоквартирні будинки міста Ковель обладнані загальнобудинковими лічильниками води, і, як показує практика, чим менше в будинку абонентів без квартирного лічильника, тим більша сума нарахування на цих же абонентів .

Тому, якщо у Вас в квартирі немає лічильника води, і Ви міркуєте собі, що нехай так буде надалі, то нагадуємо: законодавство змінилося, власники квартирних лічильників захищені законом краще.

КП «Ковельводоканал»  наполекливо рекомендує споживачам без квартирного обліку водоспоживання якомога швидше подбати про встановлення індивідуального лічильника води.

Коректний облік спожитої води дасть вам можливість зекономити власні кошти та уникнути створення боргів.

Орієнтовна вартість виконання робіт  зі встановлення лічильника становить від 456, грн.  + вартість лічильника та комплектуючих матеріалів .

Якщо через фінансові труднощі ви не маєте можливості подбати про встановлення лічильника, КП «Ковельводоканал» надасть вам можливість здійснити оплату протягом певного періоду (сплатити вартість робіт і матеріалів частинами).

Нагадуємо, що з питань встановлення лічильників води слід звертатись в  Абонентський відділ  КП «Ковельводоканал»  по вул. Івасюка, 13, м. Ковель,   3 8.00 до 17.00 ,  тел: 5-36-96, 5-35-42, : (067)704-22-89, (099)711-42-01, (067)815-83-26 .

24-08-2023
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти