Комунальне підприємство "Ковельводоканал" Ковельської міської ради
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаДо уваги споживачів!!!

  
 
 

ШАНОВНІ АБОНЕНТИ!!!

            У зв’язку із внесенням  змін до законів України «Про виконавче провадження» та «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів»  відтепер  виконавча служба на підставі судового рішення  має всі повноваження  відкривати виконавче провадження, накладати арешти на рахунки у всіх банках боржників, на їх рухоме та нерухоме майно,  забороняти виїзд за кордон нашої держави.  Банківські установи блокують кошти на рахунках абонентів водоканалу, які мають заборгованість з оплати за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення , в тому числі абонплати . Блокування рахунків стосується всіх, незалежно від суми боргу.

         З метою уникнення для себе зазначених вище негативних наслідків закликаємо боржників погасити борги або звернутись в абонентській відділ КП «Ковельводоканал»  для укладення  договору  реструктуризації (сплата боргу частинами).

КП «Ковельводоканал»  в черговий раз звертається із проханням вчасно розраховуватися за спожиті послуги. Адже, саме ваша оплата є запорукою цілодобового водопостачання та водовідведення.

20-07-2023
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою


Посилання на сайти