Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаВодоканал іменинник!!!

 

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

 Шановні колеги!
Щиро вітаю вас з нагоди 55-ї річниці з дня заснування Ковельського УВКГ «Ковельводоканал» 
 
     Я відчуваю гордість та глибоку повагу до всіх, хто по-справжньому причетний до становлення й розвитку нашого підприємства. 
     На жаль, у цьому році свято затьмарене трагічним подіями в Україні, але наші працівники за будь-яких обставин заслуговують на увагу та вітання.
     Щиро пишаюся тим, що працюю пліч-о-пліч з людьми, чия висока фахова підготовка та професійні здобутки формувалися й відточувалися десятками років в стінах нашого управління. У щоденній кропіткій праці, у подоланні робочих труднощів, в умовах чергових економічних та політичних викликів, яких було чимало в нашій країні за ці буремні роки, фахівці займалися тим, що стало справою їхнього життя: розбудовували та розвивали наше підприємство.
Сьогодні, як ніколи, ми бачимо і розуміємо ціну їх надважливої праці. 
     Наші працівники здатні на все: керувати складними механізмами на водопровідних та каналізаційних станціях, слідкувати за якістю води, робити важливі розрахунки та захищати свою Батьківщину. 
     Окремі працівники водоканалу з початком війни взяли до рук зброю та пішли боронити нашу країну у лавах ЗСУ, тероборони, або присвятили себе волонтерству.
     Наше підприємство – великий та складний механізм. Кожного сезону специфіка роботи змінюється, об'єми роботи збільшуються і перед нами постають нові виклики. Ми щодня рухаємося вперед, втілюючи в життя всі задуми та плани, які сприяють стабільному розвитку підприємства.
     Наша робота, мабуть, найбільш необхідна для комфортного проживання у місті, хоча і найбільш критикована також. На те є свої причини: зношені комунікації, застаріле обладнання, періоди повної занедбаності житлово-комунальної сфери в недалекому минулому.
     Багато чого відбулося, склалося, трапилося і було пережито за 55 років. Повсякденна, наполеглива праця колективу стала підґрунтям для вагомих досягнень, які давалися нелегко, однак неодноразово отримували позитивну оцінку . 
     Були і безповоротні людські втрати, з якими неможливо змиритись. За ці роки пішли у небуття професіонали, які вклали у нашу сферу діяльності свій досвід і знання, і свою творчу енергію, і свою душу. Кажуть: нема незамінних... Але ми знаємо – є незабутні.
     Час змінює нас. Ми змінюємо світ. Виклики сучасності – це новий досвід, нові погляди, формування традиційних цінностей і, звісно, тепла людських відносин. Нас не лякають зміни. Певен, ми готові їх наближати й змінюватися разом. 
     Сьогодні хочу подякувати нашим ветеранам, фахові якості та досвід яких є міцною основою нашого колективу. Радісно вітаю молодь, чиї енергія й бажання, мов свіже повітря, спонукають неспинно рухатися уперед. Вітаю також інші покоління – сплав молодості й досвіду, натхнення й відповідальності.
     Бажаю нам всім мирного неба, Божого благословення, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих років життя у квітучій Україні! 
     Нехай ваше буде життя ─ багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання ─ успішним. Переконливих вам здобутків в ім'я українського народу, міцного здоров'я, довголіття, родинного щастя!
 
     Віримо, що перемога близько, а тоді будуть і радість, і справжнє свято!
З повагою, Юрій РИБАЧОК.
 
18-07-2022
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти