Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаДо уваги жителів с. Зелена та с. Воля-Ковельська!

 

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

  У зв'язку з заміною аварійної ділянки мережі водопроводу по вул. Центральна в с. Воля-Ковельська зранку 02.05.2022 року буде перекрито водопостачання по вказаній вулиці, а також в с. Зелена (повністю). Роботи триватимуть орієнтовно до кінця дня 06.05.2022 року 
   Просимо споживачів з розумінням поставитися до ситуації. Адже водоканалом проводяться роботи із заміни найбільш проблемної ділянки мережі до с. Зелена. Кілька останніх років аварії тут стали звичним явищем, а жителі вулиці Центральна та с. Зелена постійно потерпали від перебоїв у водопостачанні. Після виконання робіт кількість аварій значно зменшиться і споживачам не доведеться так часто сидіти без централізованого водопостачання. Ми розуміємо, що відключення водопостачання на такий тривалий термін створює значні незручності нашим споживачам, однак специфіка виконання робіт не дозволяє вчинити інакше. Краще потерпіти один раз і забути на довго про аварії на даній ділянці мережі.
     Рекомендуємо жителям набрати запас питної води та набратися терпіння. Водоканалом буде докладено максимум зусиль, аби якнайшвидше завершити роботи.

З повагою, адміністрація Ковельського УВКГ "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ"
01-05-2022
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти