Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаЗ НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

 

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

        

Шановні колеги!

 

Від усього серця раді вітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2022роком та Різдвом Христовим!

Ось і відійшов у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

Так, 2021 рік неодноразово кидав нам виклики на міцність, але це тільки зробило нас сильнішими та стимулювало до розвитку і вдосконалення.

Забезпечення безперебійного водопостачання, як і раніше, залишається найважливішим нашим завданням, і протягом року, незважаючи на всі труднощі, ми сумлінно його виконували, постачаючи в оселі ковельчан якісну та безпечну питну воду та відводячи стоки.

Ми прагнемо відповідати вимогам часу та рівню кращих підприємств України.

Хочемо подякувати усім за розуміння і всебічну підтримку, працьовитість та наполегливість. Ми плідно працювали заради комфортного середовища для життя кожного з нас, здобували свої маленькі перемоги. Минулий рік збагатив нас досвідом, згруртував і дав поштовх до кращого майбутнього. У 2021 році багато було зроблено і для розвитку нашого підприємства та покращення якості надання послуг:

-      Завершено черговий етап заміни водоводів від  свердловин;

-      Проведено ремонтні роботи приміщень адміністративного корпусу  очисних споруд для покращення умов праці;

-      Отримано поповнення парку спеціалізованої техніки – комбіновану машину для служби каналізації, яка дозволить краще справлятися із забоями на мережах та прочистками приймальних резервуарів  каналізаційних насосних станцій;

-      Закуплено вісім одиниць насосного обладнання для заміни на КНС, очисних спорудах, підвищувальних насосних станціях та свердловині;

-      Закуплено засувки діаметрами 300 та 400 мм для заміни на напірних каналізаційних колекторах.

-      Запущено в роботу систему автоматичного управління роботою свердловин Південного водозабору;

-      Проведено роботу з переключення до мереж водопостачання Ковельського УВКГ «Ковельводоканал» 80 абонентів, які раніше користувалися послугами від Української залізниці;

-      Продовжується робота по підключенню нових споживачів мікрорайону Ковель-2 до мереж водопостачання;

-      Завдяки наполегливій праці у 2021 році було зменшено втрати води на  три відсотки у порівнянні з 2020 роком.

Кожен літр поданої споживачам води та відведених стоків – це кропітка праця наших робітників, які у 2021 році ліквідували 257 аварій на мережах водопостачання та 1516 забоїв на мережах каналізації. Вони працюють вдень і вночі, в спеку і в холод задля забезпечення безперебійного надання послуг нашим споживачам, за що хочеться висловити їм безмежну вдячність.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому!

 

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, побажаймо один одному Любові та Віри. Подаруймо найдорожче і найцінніше – тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Різдвяна зоря запалить у нас вогонь надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

 

06-01-2022
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти