Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаКовельводоканал отримав поповнення.

 

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

       Практично в переддень Нового Року наше управління отримало довгоочікуване поповнення парку спеціалізованої техніки - комбіновану машину з мулососним та каналопромивочним обладнанням. Такий подарунок для водоканалу зробила міська влада, виділивши кошти на його придбання з міського бюджету. Адміністрація та робітничий склад управління щиро дякує владі міста, яка дослухалася до наших прохань. Адже таку дороговартісну техніку ми не взмозі були би придбати за власний кошт.
       Дана машина дозволить значно пришвидшити ліквідацію забоїв на мережах водовідведення, допоможе проводити профілактичні роботи на мережах завдяки встановленому потужному каналопромивочниму обладнанню. За допомогою мулососа значно полегшиться робота з очищення приймальних відділень каналізаційних насосних станцій від осаду та піску, які раніше видалялися працівниками управління вручну. Також мулосос буде задіяно при виконанні певних робіт на каналізаційних очисних спорудах міста. 
       Ще раз дякуємо владі міста за розуміння проблем, які перш за все стосуються систем життєзабезпечення населення, та сподіваємося на плідну співпрацю та допомогу у прийдешньому 2022 році!
30-12-2021
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти