Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаНові тарифи

 

 Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" надає послуги з приймання та оброблення стічних вод від неканалізованих районів.

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

 ПОВІДОМЛЕННЯ

про встановлення шляхом коригування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021рік

   09 вересня 2021року на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради було схвалене рішення № 353 від 09.09.2021    «Про встановлення шляхом коригування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» Ковельському управлінню водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал».

   Відповідно до затвердженої  Структури тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, вартість послуг (без ПДВ) становитиме:

    централізоване   водопостачання     -   10,27 грн/м³    ( з ПДВ  - 12,32 грн/м³ )

    централізоване   водовідведення      -  15,33 грн/м³   ( з ПДВ  - 18,40  грн/м³ )

   Строк дії тарифів – 2021рік. Тарифи встановлені з можливістю їх коригування протягом строку дії у відповідності та з врахуванням вимог, визначених пунктом 7 «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення». Дані тарифи вважаються діючими до затвердження нових.

Основні чинники, що вплинули на рівень зростання тарифів :

-          зростання витрат на електроенергію на 16,43%;

-          ріст планованого фонду оплати праці на 7,18.

   Ціна на електричну енергію  стрімко зростає у зв’язку з прийняттям постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) № 1227 від 30.07.2021р. «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020року № 766», в якій значно підвищені максимальні граничні ціни на «ринку на добу наперед» (РДН) і на внутрішньодобовому ринку (ВДР). Рішення НКРЕКП, зокрема, передбачає підвищення максимально граничних цін (price cap) на ринку «на добу наперед» і на внутрішньомудобовому ринку на 60,8%.

   Листом № 01/8-2728 від 11 серпня 2021року ТОВ «Волиньелектрозбут», з яким в результаті проведення процедури закупівлі у формі відкритих торгів/переговорної процедури був заключений Договір про постачання електричної енергії, нам повідомлено про підвищення ціни на електричну енергію з 01.09.2021р і що в подальшому зберігається тенденція до зростання ціни на електричну енергію.

   Враховуючи, що у діючих з 01.01.2021року тарифах ціна електричної енергії (без ПДВ) зафіксована на рівні – 2,3928 грн/кВт*год, то ціна з 01.09.2021року становитиме 2,7860 грн/кВт*год (без ПДВ), що на 0,3932 грн/кВт*год (або на 16,43%) більше, ніж відшкодовується діючим тарифом.

   Крім того, у діючих тарифах фонд заробітної плати формувався відповідно до ЗУ «Про Державний бюджет 2020року» з прожитковим мінімумом – 2270грн і мінімальною заробітною платою в 5000грн, а фактично, згідно з діючим законодавством, підприємство нараховує своїм працівникам заробітну плату у розмірі, який передбачено ЗУ «Про Державний бюджет на 2021рік».


   Метою коригування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік є приведення їх у відповідність до діючого законодавства та до економічно обґрунтованого рівня, що забезпечить:

- утримання якості надання послуг на рівні нормативної;

- дотримування та виконання норм трудового законодавства;

- беззбиткову діяльність підприємства, відповідно до вимог чинного законодавства України (законів України «Про ціни та ціноутворення»«Про питну воду та питне водопостачання»«Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Господарського кодексу України). Зокрема, відповідно до статті 10 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» тарифи на комунальні послуги суб’єктів природних монополій та суб’єктів господарювання на суміжних ринках повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих планових витрат на їх виробництво. 

   Підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для соціально незахищених та малозабезпечених верств населення  буде компенсовано через пільги та субсидії які, згідно законодавства, може безперешкодно оформити кожна родина. 

   Просимо споживачів підприємства з розумінням віднестися до збільшення тарифів, а також поспішити повністю розрахуватися з боргами за надані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.Адміністрація Ковельського УВКГ "Ковельводоканал"


Рішення № 353 від 09.09.2021р.
Додаток до рішення № 353 від 09.09.2021р.14-09-2021
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти