Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаЩодо загальнобудинкових лічильників

 

 Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" надає послуги з приймання та оброблення стічних вод від неканалізованих районів.

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

 Шановні Ковельчани!
     
     Наближаються до кінця зимові місяці Нового 2021року. Завершились Різдвяні свята, свята Хрещення Господнього та Стрітення Господнього, де відбувались дійства освячення води.

     Воістину Вода являється основою життя, незамінною складовою кожного живого організму та рослини. Однак запаси прісної, придатної до вживання води у світі катастрофічно зменшуються в зв’язку з діяльністю підприємств, забрудненням природних водойм, атмосфери, глобальних світових процесів.

     Стрімко зростає необхідність у чистій питній воді і, одночасно, зростають затрати пов’язані з її видобутком, очисткою, знезараженням та транспортуванням, а відтак, зростає остаточна вартість води.

     Це спонукає виробників послуг з питного водопостачання вишукувати резерви зменшення понаднормативних втрат та витрат води, запроваджувати засоби обліку на усіх етапах технологічного процесу починаючи з видобутку води і завершуючи кожним кінцевим споживачем.

     Саме з цією метою продовжуються роботи по облаштуванню багатоквартирних будинків загальнобудинковими комерційними засобами обліку холодної води відповідно до Закону України « Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», що набрав чинності 02.08.2017року. В перспективі таке оснащення відбуватиметься на окремих відгалуженнях водопровідної мережі усіх вулиць та районів міста з метою виявлення витоків, безоблікового споживання, самовільних підключень.

     З даного приводу УВКГ « Ковельводоканал» звертається до громадян, котрі самовільно підключились до водопровідної або каналізаційної мережі, добровільно звернутись у водоканал для приведення систем водопостачання та водовідведення належних їм об’єктів до нормативних вимог. В такому випадку до цих громадян не застосовуватимуться штрафні санкції.

     Станом на 01.02.2021р. у нашому місті встановлено 151 загальнобудинковий лічильник на 145-ти будинках, що складає 46,6% від їх загальної кількості. Це дозволило втричі зменшити сумарні втрати по усіх багатоквартирних будинках разом.

     В кінцевому підсумку, після завершення робіт з оснащення, втрати питної води буде зменшено до «нульового» рівня.

     Користувачам послуг з водопостачання будинків, обладнаних загальнобудинковими лічильниками слід пам’ятати, що у відповідності до ст.10 п.3 частини 4 Закону України « Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання та п.11 « Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» ( зміст цих положень наводився у попередній статті на сайті УВКГ « Ковельводоканал») різниця між показником загальнобудинкового лічильника та сумою  показань лічильників, встановлених у квартирах, розподіляється пропорційно до кількості мешканців квартир, в яких відсутні квартирні (розподільчі) засоби обліку, за винятком витрат води виконавця, юридичних та фізичних осіб-підприємців, які є власниками або орендарями приміщень у цьому будинку.

     З огляду на це, УВКГ « Ковельводоканал» закликає усіх користувачів послуг водоканалу вжити термінових заходів щодо облаштування власних осель, квартир, об’єктів індивідуальними лічильниками холодної води. Це призведе до зменшення втрат води у загальному підсумку і , окрім того, користувачі послуг не платитимуть за можливі витоки із внутрішньобудинкової мережі, у підвалах або використану воду понад норму іншими споживачами будинку.

     Особливої актуальності набуває сьогодні питання своєчасної оплати послуг. Наразі, з цією метою, працівниками УВКГ « Ковельводоканал» на 4 дні раніше розносяться квитанції, раніше знімаються показники лічильників. Терміни подання показників лічильників води для населення міста залишаються незмінними, однак, це необхідно робити за декілька днів напередодні останнього дня розрахункового місяця. Завдячуючи цьому, службою обліку і збуту і надалі завчасно будуть проведені нарахування, надруковані і рознесені квитанції.

    Оплату послуг Ви зможете здійснювати в банківських установах, через «Приват-24», а також, без сплати комісії в касі УВКГ « Ковельводоканал» по вул. В.Івасюка, 13 в м.Ковель.


    Показники лічильників Ви зможете передати
:

-         по телефону за такими номерами: 5-36-96,  3-34-25, 067-704-22-89(viber), 099-711-42-01(viber), 067-815-83-26(viber),

-         на електронну адресу  kovelvoda@ukr.net,

-         в особистому кабінеті на сайті http://kovelvoda.com

-         особисто в абонентський відділ або в скриньку для показів водолічильників

     Ковельського УВКГ «Ковельводоканал»  м.Ковель, вул.Івасюка,13.

     Сьогодні над розширенням функцій «особистого кабінету» працює його розробник та програміст управління.

     Відповіді на усі питання, що цікавитимуть Вас з приводу встановлення лічильників, тарифів та послуг, покращення роботи та ін. Ви зможете отримати за наведеними вище номерами телефонів.

 

                                              З повагою:Адміністрація Ковельського УВКГ «Ковельводоканал»

 

17-02-2021
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти