Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаДо уваги споживачів по вул. В. Кияна!!!

 

 Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" надає послуги з приймання та оброблення стічних вод від неканалізованих районів.

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

 Ковельське УВКГ «Ковельводоканал» з 01.04.2020 р. буде проводити нарахування  за послуги  водопостачання та водовідведення по  загальнобудинкових   водолічильниках у слідуючих будинках :

вул. Володимира Кияна, 22

вул.Володимира Кияна, 33б

вул.Володимира Кияна, 45а

вул.Володимира Кияна, 47

вул.Володимира Кияна, 47а

Нарахування буде здійснюватись    відповідно до вимог   п. 11 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою КМУ від 21 липня 2005 р. N 630 із змінами та доповненнями: у разі встановлення будинкових засобів обліку води у багатоквартирному будинку, де окремі ( або всі ) квартири обладнані квартирними засобами обліку, споживачі, які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку виконавцю  та які  не мають квартирних засобів обліку ( у разі обладнання  всіх квартир  квартирними засобами обліку – споживачі , які не зняли та не передали показання  квартирного засобу обліку  виконавцю), оплачують послуги згідно з  показаннями будинкових засобів обліку, не враховуючи витрати води виконавця, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які є власниками або орендарями приміщень у цьому будинку, та сумарних витрат води за показаннями усіх квартирних засобів обліку. Різниця розподіляється між споживачами, які не мають квартирних засобів обліку, та споживачами , які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку води виконавцю, пропорційно кількості мешканців квартири в разі відсутності витоків із загальнобудинкової мережі, що підтверджується актом обстеження, який складається виконавцем у присутності не менш як двох мешканців будинку.

                                   Шановні споживачі послуг !

З метою раціонального  використання питної води та сплати лише за фактично спожиті послуги рекомендуємо Вам встановити засоби  обліку води.

Для правильності проведення нарахувань за спожиті послуги  Ви зобов’язані відповідно до укладених договорів та діючого законодавства  вчасно  подавати показники лічильників за телефонами : 5-36-96, 3-34-25, 067-704-22-89 ,на електронну адресу  kovelvoda@ ukr.net, в особистому кабінеті на сайті http://kovelvoda.com  або особисто в Абонентський відділ Ковельського УВКГ «Ковельводоканал»  м. Ковель, вул.Івасюка,13.

(  Графік  роботи з понеділка по п´ятницю з 08.00.год.- 17.00.год.)

Адміністрація Ковельського УВКГ «Ковельводоканал»

19-03-2020
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти