Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаЗабої на каналізаційних мережах - причини та наслідки! Нагадування.

 
 Шановні  Ковельчани!

     На протязі перших двох місяців літа у нашому місті почастішали випадки засмічень внутрішньобудинкових та вуличних систем водовідведення внаслідок нехтування мешканцями окремих квартир та будинків елементарними правилами користування каналізацією.

     Це призводить до повної закупорки внутрішньобудинкових каналізаційних мереж та випусків до колодязів, встановлених в місцях приєднання до дворової мережі водовідведення, внаслідок чого страждають мешканці інших квартир та будинків.

     Оглянувши знімки, які прикладаються до цієї статті, мешканцям міста стане зрозумілим, що являється основною причиною засмічень каналізації та незручностей, які свідомо створюються  власниками окремих квартир, котрі спускають в унітази  усе те, що ми бачимо на знімках. Походження цих речей  визначити важко, однак в УВКГ «Ковельводоканал» розраховують на підтримку та розуміння з боку свідомої частини користувачів послуг водовідведення в роботі по виявленню власників таких речей для віднесення на їх рахунок затрат по прочищенню каналізації.

     Створення благ цивілізації (газо…, електро…, водопостачання та водовідведення) – трудомісткі процеси. Однак, коли ці блага створено, потрібно вивчити та виконувати елементарні правила користування ними.

     У цій статті УВКГ «Ковельводоканал» звертається до мешканців осель, будинків та квартир підключених до каналізаційної мережі.

Шановні  споживачі послуг водовідведення!

    З метою запобігання засміченню внутрішньобудинкової каналізаційної мережі, що призводить до виникнення аварійних ситуацій, витоку нечистот по стояках у підвальних приміщеннях багатоквартирних будинків, непрохідності каналізаційних випусків, УВКГ «Ковельводоканал» просить Вас неухильно дотримуватись Правил користування каналізацією, а саме:

-         не допускати пошкоджень приладів та арматури, встановлених у квартирах, будинках, підвалах;

-         не зливати в унітази та вмивальники легкозаймисті та агресивні рідини, кислоти;

-         не викидати в унітази харчові відходи, ганчірки, скло, деревяні, пластикові речі та матеріали, засоби особистої гігієни, білизну, памперси, прокладки, будівельне сміття, кістки, поліетиленові пакети, та інші предмети та засоби, котрі зменшують прохідність каналізаційних труб та сантехнічних приладів у ваших помешканнях;

-         не користуватись сантехнічними приладами у випадку засмічення каналізаційної мережі та самих приладів;

-         оберігати санітарні прилади та відкрито прокладені каналізаційні трубопроводи від ударів, пошкоджень, механічних навантажень, тощо;

-         при засміченні санітарних приладів та каналізаційної мережі дозволяється використовувати для їх прочистки гумові шланги або поліетиленові труби малих діаметрів, котрі при протягуванні крізь засмічену каналізаційну трубу не призводять до її ушкодження;

-         при неможливості самостійно виконати роботи по прочистці внутрішньобудинкової каналізації, необхідно звернутись до РЖКП.

-         при засміченнях (забоях) зовнішніх (дворових) мереж водовідведення необхідно подати заявку в аварійно-диспетчерську службу УВКГ «Ковельводоканал» по телефону 5-36-28,  5-34-60, 067-361-61-48 .

     Бригада кваліфікованих працівників УВКГ «Ковельводоканал»  виконає роботи по ліквідації засмічень та відновленню прохідності каналізаційної мережі. Термін виконання заявки напряму залежатиме від ступеня засмічення каналізаційного випуску.

Шановні Ковельчани!

     Не порушуйте правил користування каналізаційною мережею, не допускайте випадків створення проблем собі та сусідам, особливо в багатоквартирних будинках.

     Не перетворюйте сантехнічні прилади Ваших квартир в сміттєзбірники, а каналізаційні випуски та колодязі у вигрібні ями та звалища відходів. 

З повагою, адміністрація Ковельського УВКГ "Ковельводоканал". 


Фото речей видалених з каналізаційних випусків:


06-08-2019
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти