Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаЗустріч з головами ОСББ та ЖБК

 

   29 липня 2019 року в приміщенні актового залу Ковельського УВКГ «Ковельводаканал»  відбулася зустріч керівництва управління з головами ОСББ та ЖБК. На зустрічі були присутні: Голови ОСББ «Мир-Ковель»  (багатоквартирний будинок по вул.Вербицького,6); «Весна» (пров.Шевченка,1); голови ЖБК «Гагаріна» (бульвар Л.Українки,3а); «Юність» (вул.Тімірязєва,2) ; «Жовтень» (вул.Косачів ,28) ; «Вежа» (вул.Варшавська,5в); «Мальви» (вул.Сагайдачного,6в).

   На зустрічі обговорювалися питання співпраці по впливу на боржників послуг водопостачання та водовідведення, вчасного проведення повірки  квартирних лічильників, встановлення розподільчих засобів обліку, та комерційних лічильників на будинки.

   Перед присутніми виступив начальник Ковельського УВКГ «Ковельводоканал» Рибачок Ю.І., який  в своєму виступі  звернув увагу присутніх на те, що  станом на 01.07.2019р в  службі обліку та збуту управління зареєстровано 20089 споживачів. Подякував сумлінним споживачам, які вчасно та в повному обсязі розраховуються за спожиті послуги. Проте є 132 абоненти боржники понад два роки заборгованість яких за послуги становить  930466 грн. Ці боржники впливають на фінансовий стан підприємства і на можливість надавати якісні послуги іншим  99,7% користувачам. Ці «свідомі боржники» не платять споконвіку і роблять це усвідомлено. Це ті кого управління планує і мусить відключати. Не можна допускати ніяких привілейованих категорій споживачів і покривати збитки саме за кошти справних споживачів. Всі офіційні попередження про можливе відключення води рознесені споживачам(боржникам). Керівник підприємства звернувся до присутніх голів ОСББ та ЖБК з пропозицією  налагодити співпрацю у впливі на боржників по погашенню заборгованості та посприяти у проведенні відключень. Він наголосив,що керівництво управління не ставить за ціль припинити надання послуг, а ставить за ціль повернути кошти, які боргують підприємству роками.

   Рибачок Ю.І. звернув увагу, що підприємство є комунальної форми власності. Тарифи на послуги водопостачання та водовідведення підлягають державному регулюванню. З  01 липня 2014р тарифи на водопостачання та водовідведення для підприємства приймалися на рівні собівартості без врахування прибутку і вони є єдиним джерелом покриття витрат по наданню послуг. Окрім боргів Ковельчан щорічно підприємство втрачає 1,5-1,8 млн.грн обігових коштів, потерпаючи через системне підвищення цін на електроенергію, паливно-мастильні матеріали та зростання вартості розхідних матеріалів для ремонту і обслуговування обладнання.

   В своїй промові керівник підприємства закликав голів ОСББ та ЖБК до співпраці у вирішенні всіх питань які виникають в наданні послуг водопостачання та водовідведення. У разі виникнення будь-яких проблем голови ОСББ  та ЖБК можуть завжди розраховувати на його підтримку та допомогу. Тільки спільна співпраця може дати бажаний результат.

   Під час проведення зустрічі були обговорені питання про передачу показників лічильників. Особливу увагу було звернуто на те, що одним із сучасних способів передачі показників є особистий кабінет. Присутнім головам ОСББ та ЖБК було вручені покрокові інструкції як зареєструватися в особистому кабінеті.
01-08-2019
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти