Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаШановні споживачі!

 
 Шановні споживачі!

 

Ковельське УВКГ «Ковельводоканал» повідомляє, що відповідно до Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, засіб обліку холодної води підлягає періодичній метрологічній повірці. Періодична повірка засобів вимірювальної техніки здійснюється згідно з міжповірочним інтервалом, зазначеним у технічному паспорті на цей засіб, але не менше як один раз на чотири роки.

Відповідно до ст.6 п.2  ЗУ  «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»  періодична повірка, обслуговування та ремонт   квартирних (розподільчик) засобів обліку проводяться  за рахунок коштів споживача. 

Згідно п.15  «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» (Правил) періодична повірка засобів обліку холодної та гарячої води проводиться у строк, що не перевищує одного місяця. 

З метою дотримання Правил, уникнення  непорозумінь в нарахуванні плати за послугу водопостачання та водовідведення необхідно  провести повірку вузлів обліку  до 01.08.2019 року.

Для проведення повірки водолічильника/ків (в тому числі без демонтажу на місці встановлення), Вам необхідно звернутися в службу обліку та збуту Ковельського УВКГ «Ковельводоканал» що знаходиться за адресою:

м. Ковель, вул. Івасюка,13;

графік роботи пн.-чт 8.00-12.00 год., 13.00-17.00 год.

 Довідки за тел.: (0352) 5-35-42.

 

Ковельське УВКГ «Ковельводоканал»  повідомляє, що згідно п.10  Правил  споживачам, які не проведуть повірку приладів обліку до 01.08.2019 року нарахування оплати послуг централізованого водопостачання та водовідведення проводитиметься за нормативними (нормами) споживання або по загальнобудинкових  засобах обліку  з 01.08.2019р.

 

                                                    З повагою, адміністрація УВКГ «Ковельводоканал».
11-06-2019
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти