Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаПро зміну діючих тарифів

 
    Згідно з діючим законодавством, з метою приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, Ковельське управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» здійснило  зміну діючих тарифів шляхом коригування.

    Відповідно до частини десятої статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» у разі зміни протягом строку дії цін/тарифів обсягу окремих складових економічно обґрунтованих витрат з причин, які не залежать від виконавця/виробника, зокрема, збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, цін на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, виконавці/виробники проводять коригування встановлених цін/тарифів на житлово-комунальні послуги.
 
    Основні чинники, які вплинули  на ріст тарифів:
-  збільшення вартості електроенергії для технологічних потреб - на 22,6%;
-  збільшення мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на одну працездатну особу відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік»  - на 9,1%.

    Дані фактори  призводять до збиткової діяльності підприємства. Отже, коригування  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, а відповідно,  і тарифів на холодне водопостачання, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) є необхідним заходом для належного функціонування підприємства, зокрема, для недопущення збиткової діяльності, для здійснення вчасних розрахунків за спожиту  електроенергію, оплати податків, для дотримання та виконання норм трудового законодавства,  для забезпечення належної організації виробничого процесу заради забезпечення споживачів якісними послугами та питною водою.
 
    Підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для соціально незахищених та малозабезпечених верств населення  буде компенсовано через пільги та субсидії які, згідно законодавства, може безперешкодно оформити кожна родина.

    УВКГ «Ковельводоканал» просить своїх  споживачів з розумінням віднестися до збільшення тарифів, а також поспішити повністю розрахуватися з боргами за діючими тарифами. Зробити це варто до 31 березня 2019року.


    Відповідно до рішення виконавчого комітету Ковельської міської ради від 14.03.2019 № 98 «Про встановлення шляхом коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» тарифи становлять: централізоване водопостачання – 6,95 грн/м³ без ПДВ; централізоване водовідведення  – 10,76 грн/м³ без ПДВ; централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,30 грн/м³ без ПДВ; централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 11,31 грн/м³ без ПДВ.


    Дане рішення набуде чинності через 15днів від дати оприлюднення  в газеті «Вісті Ковельщини».


З повагою, адміністрація УВКГ «Ковельводоканал».

15-03-2019
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти