Комунальне підприємство "Ковельводоканал" Ковельської міської ради
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаВАЖЛИВО ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ СУБСИДІЇ!!!

 

   
Оснащення будівель загальнобудинковими вузлами обліку.
Вимоги законодавства, розподіл послуг
.

 
 
   Шановні споживачі   послуг з водопостачання та водовідведення, Ковельське УВКГ «Ковельводоканал»  інформує Вас, що  Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1022», яка набрала  чинності з 01 травня 2018 року, змінено  Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

   Відповідно до  пп.пп. 5,6, п. 6 Положення житлова субсидія не  призначається якщо структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії або  про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, обов’язкової частки внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.
   Таким  чином отримувачі субсидії зобов'язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату послуг, оскільки у разі несплати домогосподарством обов’язкового відсотка платежу щомісячно та повернення до бюджету невикористаної субсидії може утворюватися заборгованість за житлово-комунальні послуги.

   Відповідно до п. 22  Положення про порядок призначення та надання населенню субсидії громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, за рішенням комісії надання раніше призначеної житлової субсидії припиняється за поданням структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, управителів, об’єднання, виконавців комунальних послуг у разі, коли домогосподарству припинено надання житлово-комунальної послуги (послуг) внаслідок того, що громадянин має заборгованість із сплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, встановлену йому під час призначення житлової субсидії і загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день припинення надання такої послуги (послуг).

   Надання житлової субсидії у зазначених випадках припиняється з місяця, наступного за місяцем, в якому їх виявлено.

   Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" переконливо    просить Вас  щомісячно, в установлені  терміни вносити  обов’язкову плату задля недопущення заборгованості  по   оплаті за комунальні послуги, і як наслідок  припинення надання  субсидії. 
26-12-2018
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти