Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаДо відома користувачів мереж водопостачання та водовідведення.

 

Шановні Ковельчани !

 

        З закінченням зими та настанням теплої пори року постає необхідність проведення запланованих робіт з обслуговування мереж та робіт, пов’язаних з ремонтом ділянок, що виходили з ладу в період осінньо-зимової експлуатації.

        Це потребує розкопки  водопроводу або  каналізації, повної або часткової заміни труб.

        В силу певних обставин окремі трубопроводи прокладено в стислих умовах, а в деяких випадках по земельних ділянках окремих громадян з їх згоди. Такі земельні ділянки мають обмеження в користуванні. З їх власниками укладені договори сервітуту.

        Майже усі власники цих земельних ділянок відповідально ставляться до обумовлених договорами обмежень, однак є окремі випадки в районі вулиць Володимира Кияна та Драгоманова де виникали непорозуміння з даного приводу.

        В охоронних зонах будувались господарські споруди, створювались перешкоди працівникам «Ковельводоканал» у доступі до мереж для проведення робіт, що в свою чергу призвело до затримок з ремонтом та відключення цих мереж.

        Обмеження, встановлені договорами сервітуту не припиняють своєї дії в зв’язку із зміною власника. Охоронні зони, відведені відповідно до договорів сервітуту, призначені для збереження трубопроводів, а також для проведення робіт із застосуванням механізмів та землерийної техніки експлуатаційним підприємством без завдання шкоди для будівель і споруд, котрі знаходяться поза межею виділеної для сервітуту землі.

        Припинення дії договору сервітуту відбувається в випадку винесення трубопроводу за межі земельної ділянки, та припинення експлуатації трубопроводу.

       Наразі працівниками УВКГ «Ковельводоканал» проводяться обстеження з метою виявлення порушень договорів сервітуту.

      Нагадуємо, що Державними будівельними нормами встановлено відстань від фундаментів будівель та споруд до водопроводу та напірної каналізації – 5 метрів, до самопливної каналізації -  3 метри.

      Окрім того, в охоронних зонах забороняється складувати будівельні матеріали, конструкції та бетонувати поверхню.

                                                      Шановні Ковельчани !

       Не порушуйте умов експлуатації мереж водопостачання і водовідведення та умов договорів сервітуту.

       Надалі, після проведення інвентаризації договорів сервітуту,УВКГ «Ковельводоканал» інформуватиме Вас  про власників земельних ділянок та об’єктів, котрі ухиляються від дотримання умов договорів та перешкоджають законній діяльності підприємства «Ковельводоканал».

 

                                                                         Дякуємо  за розуміння.

З повагою. Адміністація УВКГ «Ковельводоканал».

17-04-2018
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти