Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаДо уваги користувачів водорозбірних колонок!

 

Водорозбірні колонки.

      Усім нам відомі пристрої  під такою назвою, котрі встановлені на видних місцях по вулицях міста де існувала або частково залишилась проблема повного забезпечення централізованим водопостачанням.

 

 

        Водорозбірні колонки встановлюють на вуличному водопроводі. Біля них можна побачити людей з відрами або пластиковим посудом, котрі набирають воду в випадках перебоїв у водопостачанні багатоквартирних будинків або відсутності водопроводу до окремого приватного будинку.

        Це є реальною звичною картиною повсякденного побуту  ковельчан. Однак, подекуди є можливість спостерігати і інші факти, котрі можна охарактеризувати словами – «бери те, за що не потрібно платити, або нехай платять інші».

        Яскравим прикладом такого є випадок, котрий зафіксували на фотокамеру працівники УВКГ «Ковельводоканал» 21.03.2018 року о 9.00 год. 30 хв. біля водорозбірної колонки на розі вулиць Грушевського-Вінниченка. Фотознімки по даному випадку надаємо для загального огляду та надання коментарів.


        Як видно на знімках, мікроавтобус КП «ВЕРЕС» завантажує пластикові бідони з водою, відібраною з водорозбірної колонки.

        Увесь парадокс ситуації полягає в тому, що  КП «ВЕРЕС» має підключення до централізованих мереж водопостачання, яке  обладнане водолічильником, а водорозбірна колонка - ні.

        УВКГ «Ковельводоканал» не заперечує щодо відбору води з колонок для побутових потреб громадян, однак застосовуватиме заходи впливу при виявленні фактів відбору води у великих кількостях для виробничих або комерційних потреб окремих підприємств або фізичних осіб.

       Систематичний не облікований відбір води призводить до зростання втрат, що в свою чергу призводить до збільшення тарифів на водопостачання і водовідведення, та в кінцевому підсумку лягає на плечі користувачів послуг водоканалу.

        Факти необлікованого відбору великої кількості води не є винятковим явищем. На протязі останнього часу вони почали інтенсивніше повторюватись, в зв’язку з чим, УВКГ «Ковельводоканал» ставить собі за мету вжиття заходів для їх присічення.

                                        Шановні Ковельчани!        

      Коли ви стаєте свідком подібних випадків,- не проходьте повз. Надавайте інформацію про них, та надсилайте фото та відеоматеріали для розміщення на сайті УВКГ «Ковельводоканал». Телефони для надання інформації : 5-12-09, 5-32-67; електронна пошта kovelvoda@ukr.net

 

З повагою. Адміністація УВКГ «Ковельводоканал».

27-03-2018
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти