Управління водопровідно-каналізаційного господарства «КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ»
Про нас
Сторінка споживача
Нормативна базаДо уваги жителів міста!

 
          Ковельське УВКГ "Ковельводоканал" змушене повідомити неприємну новину абонентам району вул. Брестська, вул. Кияна, селища Льонзаводу та с. Вербка, котрі отримують воду від насосної станції по вул. Кияна.
         У 2015 році Ковельською міською радою нашому управлінню було надано дозвіл на розробку технічної документації щодо відведення земельної ділянки для забезпечення охоронної зони артезіанських свердловин №25 та №27, яка становить 30 м від осі свердловини. Однак в 30-ти метрову зону входять самовільно збудовані сараї декількох жителів багатоповерхівок, що знаходяться поруч. Там вони тримають курей і свиней,  що категорично заборонено робити в охоронній зоні свердловин першого поясу. Дані сараї підлягають негайному знесенню. Проте незважаючи на неодноразові звернення управління до міської влади сараї досі стоять на тому ж місці,  оскільки їх власники перешкоджають знесенню.
        Зважаючи на ситуацію, що склалася в охоронній зоні свердловин, а також високий рівень грунтових вод в кінці минулого та на початку поточного року і скорий  початок сніготанення, управлінням прийнято рішення з 15 березня вивести з роботи свердловину 25. Це спрямовано на недопущення потрапляння до централізованої системи водопостачання міста різного роду забруднень від діяльності власників сараїв, які не розуміють всю серйозність та небезпечність їхніх дій. Даний захід у свою чергу зменшить вдвічі подачу води до насосної станції. Тому воду споживачам доведеться подавати за графіком. Вода подаватиметься щодня в такі години:
  • з 06:00 до 09:00;
  • з 12:00 до 14:00;
  • з 19:00 до 22:00.
       Дуже  неприємно, що через впертість та відсутність розуміння кількох людей,  незручності у водопостачанні матимуть сотні чи навіть тисячі жителів міста та району. Крім того в найближчому майбутньому планується подавати воду від насосної станції по вул. Кияна до мікрорайону Ковель-2, а без роботи свердловини  № 25 не буде можливості забезпечити водопостачання району «Ковель-2» у повному обсязі.
       Ковельське УВКГ сподівається на рішучі дії міської  та районної влади щодо забезпечення охоронної зони свердловини. А також просить власників самобудов подумати про майбутнє своє, своїх дітей, родичів, знайомих і просто жителів міста та району, які стануть заручниками ситуації і вперше за багато років будуть отримувати питну воду за графіком.
      Всіх жителів даного мікрорайону просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, та просимо вибачення за незручності і за людей, які не розуміють наскільки серйозно їх, здавалося б, безневинна діяльність може вплинути на комфорт життя тисяч людей.
27-02-2018
Тарифи та послуги
Опитування
Чи використовуєте Ви лічильники води для обліку свого водоспоживання?
Так, маю значну економію
Ні, але планую встановити лічильники найближчим часом
Ні, мене влаштовує розрахунок за нормою
Посилання на сайти